Про нас


Агентство консалтинговых услуг
АГЕНЦІЯ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ - молода, але досвідчена команда професіоналів, яка працює на українському ринку надання послуг з 2009 року.

Агенція надає повний спектр послуг з оцінки майна, майнових прав і бізнесу, оцінки цінних паперів, визначення збитків, розробка бізнес-планів і техніко-економічних обґрунтувань, проведення судових експертиз за різними напрямками, проведення технічної інвентаризації та виготовленні технічних паспортів (послуги БТІ), проведення технічного обстеження будівель і споруд

В компанії працюють досвідчені фахівці – оцінювачі, судові експерти, інженери, технінки,проектувальникиякі мають багаторічний практичний досвід роботи, кожен у своєї сфері, і співпрацюють з різними галузями народного господарства.


Клієнтами АГЕНЦІЇ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ є компанії різного рівня і різних галузей економіки - від великих корпорацій і державних органів, банківських установ до невеликих приватних та державних компаній

та фізичних осіб. Наші фахівці надають послуги для клієнтів, що працюють в банківському секторі, фармацевтичної галузі, агропромисловому комплексі, легкій промисловості, металургії, ІТ-індустрії та інших галузях народного господарства.

Засновники і керівництво компанії - сертифіковані фахівці в оцінці, технічному обстеженні будівель і споруд, послугах БТІ, які мають значний практичний досвід надання цих видів послуг.

Засновники і фахівці АГЕНЦІЇ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ постійно вдосконалюють і підвищують свій професійний рівень, відслідковують і запроваджують сучасні тенденції і розробки,  відслідковують зміни у законодавстві, підвищують свої знання та отримують значний практичний досвіду. І як результат – надають стабільно високу якість послуг і отримують довіру клієнтів.

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, як з питань цінової політики, так і з питань, реалізації поставлених завдань, щоб підсумок нашої роботи в повному обсязі задовольнив Клієнта. Нас відрізняє висока вимогливість до якості наданих послуг і своєчасне виконання завдань будь-якої складності.

Вибираючи АГЕНЦІЮ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ в якості партнера, Ви можете бути впевнені, що нашими фахівцями буде надано увесь спектр професійних послуг на найвищому рівні.

Великий досвід, накопичений нашими фахівцями за десятиріччя роботи в різних галузях господарства, дозволяє надати нашим Клієнтам точні і вичерпні консультації, відповідіна усі поставлені питання.

Відповіді на усі питання, що стосуються надання послуг, термінів і тарифів, Ви можете отримати у наших фахівців по телефону або за допомогою електронної пошти.

                                         +38 (044) 332-77-23, +38 (044) 209-64-98; +38 (097) 819-59-89;    e-mail: office@aconsulting.com.ua

Сподіваємось на плідну співпрацю!