Головна

Агентство консалтинговых услуг

АГЕНЦІЯ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ працює на ринку України з 2009 року, має у складі серитфікованих фахівців і надає повний спектр послуг за такими напрямками: оцінка майна, майнових прав і бізнесу, цінних паперів за Національними і Міжнародними стандартами оцінки (МСО), розробка бізнес-планів, техніко-економічних обгрунтувань, проведення судових експертиз за різними напрямками і рівнем складності, оцінка завданих збитків, первинна і поточна технічна інветаризація та виготовлення технічних паспортів (послуги БТІ), технічне обстеження будівель і споруд.

Професіоналізм і якість

АГЕНЦІЯ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ -  ЦЕ:
    • Висока кваліфікація спеціалістів 
Фахівці Агенції консалтингових послуг - кваліфіковані спеціалісти, які здобули професійну освіту в кращих навчальних закладах країни, надають послуги багатьом українським підприємствам і організаціям, банківським установам і приватним особам.
    • Готовність до реалізації проектів різного рівня складності 
Наша команда володіє значними знаннями, досвідом і ресурсами для реалізації не тільки типових, а й складних, унікальних проектів, пов’язаних з оцінкою, судовою експертизою, інвентаризацією майна. Складність проєкту пов’язана, як з унікальністю самого об'єкта, так і з глибиною поставленого завдання. 
    • Вирішення задач будь-якого рівня складності у найкоротші терміни за реальною ціною 
Агенція консалтингових послуг має представництва та представників практично в усіх регіонах України, що дозволяє мобілізувати достатню кількість фахівців для виконання проектів будь-якої складності.
    • Довіра постійних клієнтів, клієнтоорієнтований підхід 
Наша маркетингова політика базується на повазі до наших клієнтів і довірі клиєнтів до нашої команди. Ми надаємо комплексне обслуговування клієнтам за усіма напрямками діяльності компанії. Наша команда мє можливість здійснювати комплексе обслуговування клієнтів за усіма напрямками діяльності товариства у найкоротші терміни.
    • Система контролю якості і підвищення якості послуг 
Сістематичне підвищення якості послуг, що надає компанія,  здійснюється із застосуванням системи управляння якості (СУЯ) та безперевного підвищення рівня знань фахівців компанії. Підвищенню якості послуг також служать внутрішні стандарти компанії, система внутрішнього аудиту, планування й обліку.

Порядок надання послуг

1. Для початку співробітництва зв'яжиться з нами або 
надішліть замовлення із зазначенням виду, обсягу та об'єкту послуг.

2. Ви отримаєтє проєкт договору, бріф на надання послуг та перелік документів, необхідний для надання відповідного виду послуг. 

3. Компанія закріплює керівника проєкту, який координує і супроводжує увесь процес надання послуг до моменту його видачі Клієнту.

4. Після підписання Договору, Клієнт надає документацію і інформацію в обсязі, необхідному для виконання завдання, організовується доступ фахівців компанії на об'єкт.

5. Фахівці компанії за результатами отриманої вхідної інформації, натурного огляду/обстеження/обмірів об'єкту, консультацій з представниками Клієнта, розробялють і надають документи у відповідності до вимог законодавства України і  передають Клієнту на ознайомлення.

6. Після узгодження проекту документу, Клієнт отримує відповідний документ - Звіт/Дослідження/Технічний паспорт БТІ і підписує Акт прийому-передачі наданих послуг.
Ціни і терміни надання послуг залежать від поставленого завдання і об'єкту послуг. Окремі види послуг і терміни їх надання, погоджуються безпосередньо з керівництвом компанії шляхом проведення переговорів і консультацій.